18000 Sokak No:35 Alaçatı, İzmir
+90 (0) 532 211 29 23

SSI FREEDIVING

Scuba Schools International 40 senelik tecrübesini şimdi serbest dalış için kullanıyor. “Tekrar etmekten gelen konfor” prensibini benimsemiş “SSI Freediving” programı dalışın temelleri olan “Doğru Bilgi”, “Doğru Beceri”, “Doğru Malzeme” ve “Doğru Deneyim” prensipleriyle günümüzdeki en verimli eğitim sistemlerinden biridir. SSI standartlarının serbest dalış eğitiminin her basamağında uygulanıldığı program serbest dalışı sizin için “nefes almak” kadar doğal bir hale getirecek. Level 1 den başlayan serbest dalış yolculuğunuz profesyonel dalış eğitmenliğine kadar SSI güvencesiyle devam edecek.

Serbest dalış maceranıza başlamanın tartışmasız en iyi yolu seviyenize uygun bir SSI serbest dalış kursuna katılmaktan geçer. Kazanacağınız becerileri rahatça kullanabileceğinizden ve yeni derinliklere kolayca uyum sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Başlamak çok kolay! Hemen bir Level 1 programına yazılın ya da bir SSI Freediving Basic programıyla ayaklarınızı ıslatarak işe başlayın.

Tüm SSI Serbest Dalış programlarında teorik eğitimler, kendi temponuzda ve size uygun zamanda tamamlanacak şekilde düzenlenmiştir. SSI Serbest Dalış eğitiminizi kitapçıklar, dvd’ler ve değerlendirme sorularıyla destekleyerek, yeni bilgilerinizin tam oturduğundan her zaman emin oluyoruz. Tabiiki havuz ve açık su antrenmanları sırasında da bu bilgilerinizi en verimli ve doğru şekilde uygulamanızı sağlıyoruz. Havuzda ve kontrollü sularda tecrübeniz arttıktan sonra, açık suyun güzellikleriyle, kendinize güvenerek tanışacaksınız. Eğitiminiz sonunda siz de bir SSI Freediver sertifikası sahibi olacaksınız. Unutmayın SSI Freediver sertifikaları tüm dünyada geçerlidir! Başlangıçtan profesyonel bir serbest dalgış eğitmenliğine giden yol haritasını aşağıda bulabilirsiniz.

SSI Serbest Dalış Programı

Serbest Dalış (Temel)

Temel Serbest Dalış serbest dalış hakkında deneyim elde etmek ve ıslak olmanız için bir şans. Serbest Dalış Temel kursuna kaydolmak, bir serbest dalış sertifikası almak ve sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için harika bir yoldur.

SSI FREEDIVING BASIC

Serbest Dalış (Seviye 1)

Dalışa saf haliyle giriş. Doğru nefes alma tekniklerini öğrenin, diyaframlı nefesi daha yakından tanıyın ve daha önce hiç olmadığı gibi derin bir nefes alın. SSI seviye 1 Serbest Dalış kursu , mümkün olan en rahat ve en güvenli şekilde 20 metre derinliklere kadar Serbest Dalış yapmak için uygun bilgi ve becerileri kazandırır. Bedeninizin daha verimli olabilmesi için nefes tutarak, daha iyi solunum ve kas esnekliği kazandırmak ve yeni beceriler öğrenmek için sizleri geliştirecek şekilde tasarlanmıştır ve sizi bir sonraki serbest dalış seviyesine taşıyacaktır.

SSI FREEDIVING LEVEL 1

Serbest Dalış (Seviye 2)

Serbest Dalış Seviye 2 memelilerin dalış refleksi için sizi daha fazla bilgi ile donatacaktır. 20 metre derinliğe ulaşmak için yeni gelişmiş eşitleme teknikleri ve apnea eğitim yöntemleri öğrenecek ve 30 metre derinliğe kadar serbest dalış için gerekli becerileri geliştireceksiniz.

SSI FREEDIVING LEVEL 2

Serbest Dalış (Seviye 3)

SSI Serbest Dalış Programının tepesi olan Seviye 3, 40 metre derinliklere sizi taşıyacaktır. Akciğerlerin rezidüel hacmi altında yapılan Serbest Dalış, derin dalış uzmanlık kursudur ve doğru bilgi ile donatarak sizi derin mavi ve ötesine götürecektir.

SSI FREEDIVING LEVEL 3

Eğlencenin burada durması gerekmez! Dijital Sualtı Fotoğraf ve Mono Fin gibi heyecan verici özel programlara göz atın veya Serbest Dalış Eğitmeni olarak profesyonel bir kariyer edinin. Bu dalış maceraları sizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir şanstır. SSI bu yolda size eşlik edecek güvenilir bir dost olacak.

× WhatsApp İletişim